گجت گوپرو؛ با دوربین‌های خود صحبت کنید!

گجت گوپرو

با گجت گوپرو با دوربین‌های خود صحبت کنید!!

در میان ویژگی های جدید دوربین های Hero5 Black و Hero5 Session گوپرو، توانایی کنترل دوربین از طریق فرامین صوتی وجود دارد. این ویژگی زمانی خوب کار می کند که دوربین صدا را از دهان کاربر بشنود، اما اگر اینطور نباشد چه پیش می آید؟ یا در یک محیط شلوغ اوضاع چطور پیش می رود؟ باید گفت اکنون می توان از ریموت صوتی Remo استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Remo با تجهیز به یک نوار و یک گیره، می تواند دور مچ بسته شده یا روی لباس کاربر قرار گیرد. خیس شدن این واحد اشکالی ندارد به طوری که تا عمق 5 متری، ضدآب می باشد.

کاربران کافیست فرامین خود را به این واحد بگویند، و در این حالت به صورت وایرلس دوربین قرار گرفته تا فاصله ی 10 متر دورتر، فرامین و دستورات را دریافت و اجرا می کند. در حال حاضر برای Hero5، ریمو قادر به درک 13 فرمان به 10 زبان مختلف می باشد – عملیاتی که با این ریموت صوتی قابل کنترل بوده شامل شروع/توقف ضبط، افزودن تگ هایی به فیلم، و سوئیچ میان حالت ها می باشند.

علاوه بر این، کاربران می توانند با فشردن یک کلید، به سادگی شروع و توقف ضبط را در دست بگیرند. این واحد کاربردی با قیمت 79.99 دلار در دسترس است.

[su_button target=”blank” style=”flat” background=”#ffffff” color=”#0000ff” icon=”icon: external-link” icon_color=”#0000ff” text_shadow=”0px 0px 0px #ffffff” desc=”منبع:topinearth”][/su_button]

پاسخی بگذارید