چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد

چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد

این دختر زیبا تنها با یک بوسه زیبایی و سلامت خود را از دست داد . خانواده ی این کودک همان روزی که بوسیده شد از دیدن چهره این دختر وحشت کردند! صورت زیبای دختربچه پر از تاولهای قرمز و ترسناک شده بود !دختر زیبا و جذابي که اينک سه سال دارد حدود يک سال پيش يکي از اعضاي خانواده او را بوسيد و از همان لحظه صورت بچه شروع به قرمز شدن کرد و پوست او به طرز عجيبي تاول زد خانواده که شوکه زده شده بودند او را به پزشک بردند .

اين دختر به يک اگزماي پوستي و ويروسي دچار شده بود و خانواده مجبور بودند ملحفه و لباس هاي او را هر روز ضذعفوني و تعويض کند ملحفه و لباس هاي اين دختر هميشه خوني بود و صورت اين دختر بيچاره هر روز بدتر مي شد.

خانواده با مشاور پزشکي در يکي از بيمارستان هاي خصوصي ايتاليا درمان اين دختر را شروع کردند و آنتي بيوتيک ها پس از گذشت ۸ ماه تاثير خود را گذاشت و صورت دختر بهبود يافت.مهم ترين مسئله اين اگزماي دردناک تاولي هاي بزرگ خوني بود که هر روز اين دختر با درد و خونريزي زياد از پوست خود مواجه بود.

مادر اين دختر ساوينا ۲۱ ساله اهل گلاسترفرانسه پس از اين که فهميد خانواده اي ديگر نيز به اين مشکل دچار شده اند شرايط نگهداري و راه موفقيت در درمان دختر خود را به اشتراک گذاشت .

نکته پزشکي: پوست يکي از حساس ترين عضو بدن است که در صورت وجود کوچکترين ويروس فرد مبتلا به تبخال هاي بزرگ و اگزماي پوستي دردناک مي شود سعي کنيد هنگام بوسيدن نوزادان از صحت و سلامتي خود و هم چنين رعايت بهداشت مطمئين شويد که به طور ناخواسته دچار چنين مشکلاتي نشويد. در بسياري از اين اگزماهاي پوستي بهبودي حاصل نمي شود و فرد تا پايان عمر با پوستي تاول زده و خوني بايد زندگي کند.

پیشنهاد ویژه:  ماکت خانه جالب با جزئیات خیلی زیاد

چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد

قبلی زن چاق و زیبایی که شوهرش را شوکه کرد
بعدی مدفوع بچه و تشخیص بیماریها از آن

پاسخی بگذارید