پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور

پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور

پارک «هاو پار ویلا»(به انگلیسی Haw Par Villa) یک پارک با مضمون و موضوع اساطیر چینی در سنگاپور است که محل قرار گرفتن عجیب ترین و جنون آمیزترین مجسمه هایی است که تاکنون دیده اید. این پارک شامل بیش از هزار مجسمه و 150 دیورما است که صحنه هایی از فرهنگ عامیانه چینی، افسانه ها، تاریخ و تصاویری از جنبه های مختلف آیین کنفوسیوس را به تصویر می کشد. از مجسمه زنی که از پدر قانونی اش پرستاری می کند، تا مجسمه سر و صورت زنی که  به بدن خرچنگ متصل شده، همه را در این پارک می توانید ببینید.

این پارک در سال 1937 توسط برادران «او بوب هاو» و «او بون پار» به عنوان راهی برای گرامیداشت فرهنگ چینی ساخته شد. آن ها بعدها پارک را به انجمن گردشگری سنگاپور فروختند و نام آن «هاو پار ویلا» به معنی دنیای اژدها تغییر کرد و بسیاری از صحنه های محبوب آن با محل نمایشگاه های دائمی جایگزین شد. امروزه این پارک عمدتا خالی است و تنها بازدیدکنندگانی برای عکاسی می آیند و از ذهن آشفته و مجنون پشت این مجسمه ها شگفت زده می شوند.

نقشه پارک هاو پار ویلا

عکس های پارک  هاو پار ویلا

پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور پارک «هاو پار ویلا» یک پارک عجیب و غریب در سنگاپور

پیشنهاد ویژه:  خانه حاج آقا علی-رفسنجان
قبلی گولن طرح ترور اردوغان را تایید کرده بود
بعدی بازار مسکن منجمد ماند

پاسخی بگذارید