وکلا و نمایندگان این مرجع تقلید از دریافت وجوهات شرعی اجتناب کنند

فرزند مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی طی بیانه‌ای به همه وکلا و نمایندگان ایشان اعلام کرده اند که از دریافت هرگونه وجوه شرعی به نام ایشان اجتناب کنند.

 مسئول دفتر آیت‌الله موسوی اردبیلی گفت: فرزند مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی طی بیانه‌ای به همه وکلا و نمایندگان ایشان اعلام کرده اند که از دریافت هرگونه وجوه شرعی به نام ایشان اجتناب کنند.

حجت‌الاسلام علی پارسا در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به  عدم دریافت وجوهات از سوی دفتر آیت‌الله موسوی اردبیلی اظهار داشت: فرزند مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی طی بیانه‌ای به همه وکلا و نمایندگان ایشان اعلام کرده اند که از دریافت هرگونه وجوه شرعی به نام ایشان اجتناب کنند.

مسئول دفتر آیت‌الله موسوی اردبیلی افزود: این مسئله بر اساس مبانی فقهی است چراکه با فوت موکل دریافت وجوهات خودبه‌خود  از سوی وکلا و نمایندگان ممنوع می‌شود.

پارسا با اشاره به شکستن مهر اختصاصی مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی گفت: پس از درگذشت این مرجع عالیقدر، این مهر در سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور آیات عظام و نمایندگان مراجع تقلید شکسته شد.

وی خاطرنشان کرد: این مراسم در حضور آیات سید محمد غروی، فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، خرازی و حجج‌اسلام شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی، کریمی رئیس دیوان عالی کشور و جمعی از فضلا و اعضای دفتر و وکلای ایشان شکسته شد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *