واکنش پزشکیان به تلاش شبانه ماموران برای جلب نماینده تهران

واکنش پزشکیان به تلاش شبانه ماموران برای جلب نماینده تهران

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه احضار نماینده مردم تهران گفت: مجلس این نحوه احضار را پیگیری خواهد کرد.

به نقل از دفتر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، ‘ مسعود پزشکیان ‘ شامگاه یکشنبه در واکنش به اقدام شبانه برای جلب محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اقدام شبانه برای جلب این نماینده بدون اطلاع مجلس، اول از همه بی‌احترامی به مجلس شورای اسلامی و مردمی است که به آنها رأی داده‌اند و این رفتار را حتما پیگیری خواهیم کرد و از حیثیت مجلس دفاع می ‌کنیم.

وی ادامه داد: از همه مسوولان هم انتظار می ‌رود با سعه صدر بیشتری برخورد کنند، شأن مجلس را رعایت کنند و روال‌های قانونی برای هر رفتاری رعایت شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اتفاقات اخیر، چه نحوه مواجهه با اظهارات این نماینده و چه لغو سخنرانی آقای مطهری که نایب رییس مجلس است، جای تأسف دارد؛ مردم انتظار دارند که نمایندگان منتخب شان حق اظهار نظر داشته باشند و طبق اصول قانون اساسی هم نمی‌توان جلوی آنها را گرفت.

وی تأکید کرد که اگر انصاف را در قضاوت‌ها و رفتارها رعایت نکنیم، مردم به ما اعتماد نمی‌کنند و همه باید به قانون احترام بگذاریم و در چارچوب قانون رفتار کنیم.
به گزارش ایرنا، شامگاه یکشنبه تعدادی از ضابطان قضایی تهران برای جلب و بازداشت محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس به منزل وی مراجعه کردند که این نماینده مجلس از همراهی با آنها اجتناب کرد و شماری از مردم و نمایندگان تهران در مجلس به منزل وی رفتند.

پیشنهاد ویژه:  حمله ویروسی به رایانه های تاسیسات عربستان
منبع:ایرنا
قبلی یک نماینده نباید از تریبون مجلس به شخصیت‌های نظام تهمت بزند
بعدی مرد خوشبختی که صاحب 100 کیلو طلا شد!

پاسخی بگذارید