هشدار درباره درگیری نظامی در خلیج فارس/ ایران به مواجهه با آمریکا افتخار می کند

هشدار درباره درگیری نظامی در خلیج فارس/ ایران به مواجهه با آمریکا افتخار می کند

اخیرا مقامات دفاعی آمریکا به خبرگزاری رویترز گفتند یک قایق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تسلیحات خود را روز شنبه به‌سوی یک بالگرد نیروی دریایی آمریکا در تنگه هرمز نشانه رفته است.

شبکه العربیه مدعی شد:  «رسانه های غربی این روزها بر تنش افزایی احتمالی میان ادوات نظامی ایران و آمریکا در آب های منطقه تمرکز کرده اند که این مسئله هشدار درباره درگیری و مواجه میان این دو کشور در آب های خلیج [فارس] را در پی داشته است.»

العربیه در ادامه به نقل از روزنامه “دیلی استار” افزود: «ایران افتخار می کند که از طریق ژنرال های خود با آمریکا در آب های منطقه درگیر شود. ایرانی ها مدعی شده اند که سلاح دریایی دارند که 10 برابر سلاح هسته ای قوی تر است.»

العربیه افزود: «دیلی استار در ادامه به اظهارات اخیر ژنرال باقری پرداخت و از احتمال ایجاد پایگاه دریایی در آب های منطقه توسط ایران نوشت.»

گفتنی است که اخیرا مقامات دفاعی آمریکا به خبرگزاری رویترز گفتند یک قایق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تسلیحات خود را روز شنبه به‌سوی یک بالگرد نیروی دریایی آمریکا در تنگه هرمز نشانه رفته است. این مقامات اقدام قایق ایرانی را «غیرایمن» توصیف کردند.

مقامات دفاعی آمریکا که نامشان فاش نشده گفتند این رویداد هنگامی رخ داد که یک بالگرد «سیکورسکی اس‌اچ‌ــ60» نیروی دریایی آمریکا با فاصله حدود 800 متری قایقهای ایران در آبهای بین المللی پرواز کرد. این مقامات افزودند یکی از قایقها تسلیحات خود را به‌سوی بالگرد آمریکایی نشانه گرفت.

این مقامات مدعی شدند سرنشینان بالگرد آمریکایی در آن لحظه به هیچ وجه تهدیدی احساس نکردند اما این اقدام [قایق ایرانی] غیرایمن بود زیرا ممکن بود به تنش منتهی شود.

پیشنهاد ویژه:  گنجی که در ماشین دست‌دوم پنهان بود!

 

قبلی گجت گوپرو؛ با دوربین‌های خود صحبت کنید!
بعدی تهدید جدی آمریکا از سوی ایران

پاسخی بگذارید