هدف اصلی مان حضوردر مسابقات جهانی است

535645_496.jpg

رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولان:

رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولان هدف از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور را حضور موفق در مسابقات جهانی برشمرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ؛ علی اصغر رواسی افزود: رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری بهمن ماه برگزار خواهد شد و عمده ترین هدف ما از برگزاری شناسایی ورزشکاران جدید و استعدادهای جوان و نیز سنجش سطح توانمندی وزنه برداران سراسر کشور است.

رواسی گفت: با توجه به پیش رو بودن مسابقات جهانی مکزیک که مهر ماه سال 96 برگزار می شود، رقابت های قهرمانی کشور فرصت خوبی است تا وزنه برداران توانمندی های خود را نشان دهند و برای ورود به تیم ملی تلاش کنند. در مسابقات قهرمانی کشور همه دیده می شوند و صرف نظر از نتیجه، عملکرد تک تک شرکت کنندگان زیر نظر خواهد بود.

رئیس انجمن وزنه برداری افزود: برای مسابقات جهانی مکزیک تعدادی اردوی آمادگی پیش بینی شده که بخشی از آن پیش از پایان سال و باقی آن در سال جدید برگزار می شود. در مراحل اولیه اردوها نفراتی دعوت می شوند که یا از قبل نسبت به عملکرد آنها شناخت وجود دارد و یا از خلال مسابقات قهرمانی کشور شناسایی شده اند.

وی ادامه داد: مهم ترین رویداد پیش روی ما بازی های پارالمپیک 2020 است و باید از حالا برای حضوری شایسته در آن و بدست آوردن مجدد جایگاههای جهانی و بین المللی مان در این رشته تلاش کنیم و در گام نخست رقابت‌های قهرمانی کشور فرصت مناسبی است تا از شرایط وزنه برداری در کشور ارزیابی خوبی داشته باشیم.

پاسخی بگذارید