ماشین لباسشویی مسافرتی و جیبی نیوال

ماشین لباسشویی مسافرتی و جیبی نیوال

یکی از سخت‌ترین کارها در سفر شستن لباس‌ها است لذا در همین راستا مهندسان یک ماشین لباسشویی طراحی کرده‌اند که اصلا به بزرگی ماشین‌های معمولی نیست اما دقیقا همان کار را انجام می‌دهد.

به نقل از Gigadget: «نیوال» ماشین لباسشویی قابل حملی است که به کمک مسافران می‌آید و لباس‌های چرک آنها را می‌شوید. این ابزار که به اندازه یک کف دست است، در داخل هر ظرفی از سطل و سینک ظرفشویی و دستشویی گرفته تا سبد قرار می‌گیرد و لباس‌ها را می‌شوید.

نیوال شباهت بسیاری به ماوس کامپیوتر دارد و برای تامین انرژی‌اش فقط کافی است که آن را به پورت USB وصل کنید. نیوال نسبت به ماشین‌های لباسشویی تا 50 درصد در میزان آب، انرژی و هزینه صرفه‌جویی می‌کند. شست‌وشوی لباس با این ابزار کوچک 30 تا 40 دقیقه طول می‌کشد.

ماشین لباسشویی مسافرتی و جیبی نیوال

شست‌وشوگر نیوال، تبدیلی در بدنه خود دارد و موج‌هایی با فشار بالا در حد شست‌وشوی دستی ایجاد می‌کند. این عمل باعث ایجاد حباب‌هایی می‌شود که پودر لباسشویی را در آب حل می‌کند. این حباب‌ها به لباس می‌چسبد، داخل بافت لباس می‌رود و آلودگی، روغن، چربی و گرد و خاک را از آن پاک می‌کند و در نهایت لباس را تمیز می‌کند.

این دستگاه یک تقویت‌کننده لرزشی دارد که در واقع شست‌وشو با دست را شبیه‌سازی می‌کند. اما مزیتی که نسبت به ماشین لباسشویی دارد این است که موجب خرابی بافت لباس نمی‌شود.

برای استفاده از این شست‌وشوگر فقط لازم است لباس‌ها را در سینک ظرفشویی یا دستشویی بریزید، آب روی آنها بگیرید و از سوی دیگر شست‌وشو را به پورت USB وصل کنید و قرص شوینده را داخل آن قرار دهید و کل آن را داخل لباس‌ها بگذارید. در عرض حدود نیم ساعت لباس‌های شما شسته می‌شوند.

پیشنهاد ویژه:  چگونه عمر ماشین لباسشویی را زیاد کنیم؟

ماشین لباسشویی مسافرتی و جیبی نیوال

نیوال، ماشین لباسشویی مسافرتی جیبی+تصاویر

ماشین لباسشویی مسافرتی و جیبی نیوال

منبع:ana.ir
قبلی قلاده هوشمند Felcana برای حیوانات خانگی
بعدی تالاب دیدنی سوستان، گیلان – لاهیجان

پاسخی بگذارید