533998_744.jpg

فردا هدف ما کسب سه امتیاز است

لیگ برتر فوتبال؛

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت : شرایط سختی داریم و بازی با استقلال خوزستان برای ما اهمیت زیادی دارد و هدف ما کسب سه امتیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان فردا میهمان ماست و ما با شرایط سختی روبرو هستیم و امیدوارم بازیکنانم در بازی فردا  در مقابل قهرمان فصل گذشته از فرصت ها استفاده کنند و به هدفمان که گرفتن سه امتیاز بازی است ، برسیم. 

وی در ادامه گفت: ما در بازی هایمان فرصت های خوبی را از دست می دهیم و البته در خط دفاع هم اشتباهات زیادی داشته ایم ، هرچند که بحث داوری و اشتباهات به ضرر ما تمام شده است متأسفانه نتوانستیم در جدول شرایط خوبی داشته باشیم و 

اگر دو بازی را ببریم می توانیم حتی تا رده های وسط جدول بالا بیاییم. 

فرکی افزود : البته هفت یا هشت بازیکن اصلی ما محروم یا مصدوم هستند اما فرصت برای بقیه بازیکنان فراهم است تا بتوانند توانایی خود را به نمایش بگذارند و معتقدند که شاید قانون فوتبال به نفع ما عوض شود و ما بتوانیم در مقابل استقلال خوزستان نتیجه دلخواهی را بدست آوریم ، البته تدبیر ما این است که اگر حداقل در بازی هایمان گل نمی زنیم پس گل هم دریافت نکنیم ، هرچند که در فوتبال ایران نتیجه حرف اول را می زند. 

فرکی درباره از دست دادن موقعیت ها در بازی هایی که انجام می دهند ، گفت : با وجود اینکه در تمرینات بازکنان ما تلاش زیادی می کنند تا در شرایط مسابقه بتوانند تمریناتی را که انجام می دهند ، اجرایی کنند اما با مشکلات زیادی روبرو می شویم. هرچند که شایعات و حرف و حدیث زیاد است و من هم اعتقاد دارم که یک برد از 11 بازی باب میل ما نیست اما شک ندارم که ممکن است اتفاقات فوتبالی تغییر کند. 

وی گفت : خوشبختانه مدیران باشگاه سایپا هیچ اولتیماتومی به من ندادند و می دانم که بازی کردن در مقابل تیم های خوزستانی که فوتبال در این استان جریان دارد چقدر سخت است. می دانم که آنها چه بازیکنانی خوبی دارند اما در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست و بازیکنان ما در کادر فنی همگی در پی این هستیم تا شرایط تغییر کند و مطمئن باشیم در مقابل استقلال خوزستان نمایش خوبی خواهیم داشت.

قبلی تمرین چهارشنبه پرسپولیس
بعدی برای برد به تهران آمدیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *