دونالد ترامپ در کنار محمد رضا شاه پهلوی / عکس

عکس دونالد ترامپ در کنار محمد رضا شاه پهلوی

دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی ایالات متحد آمریکا که پیروزی اش در انتخابات جنجال آفرین شده است ، در بسیاری از نطق هایش رسانه ها را به شدت سرزنش مینمود. اکنون وی به دفتر یکی از روزنامه هایی که از منتقدین سیاستهای اوست رفته و در کنار قاب عکس محمد رضا شاه پهلوی نشسته است .روز سه شنبه دونالد ترامپ بالاخره دل را به دریا زد و به تحریریه روزنامه ای رفت که به شدت از آن متنفر هست؛ نیویورک تایمز

آقای پرزیدنت که از ژانویه کار خودش را شروع می کند، در جمع روزنامه چی های نیویورک گفت که اگر این روزنامه را مطالعه نکند، شاید بیشتر عمر کند اما افسوس که مجبور است این «مطبوعه» را بخواند! جدای از اینکه رفتن ترامپ به تحریریه نیویورک تایمز برای بسیاری از آمریکایی ها جالب بود، نکته ای حاشیه ای، این بازدید را برای ایرانیان، جذاب کرد! درست در جایی که ترامپ، ایستاده بود، قاب عکسی از آخرین شاه ایران، محمد رضا پهلوی وجود داشت!

عکسی که تقریبا در پرسپکتیو دیوار تحریریه نیویورک تایمز قرار داشت. امروز که تصاویر این بازدید ، رسانه ای شد و دست به دست در شبکه های اجتماعی چرخید، بسیاری از کاربران ایرانی، آن را دیدند و درباره اش به شوخی و جدی، پست یا کامنت گذاشتند. دیوار تاریخی نیویورک تایمز در تحریریه این روزنامه، ترامپ را دوباره سوژه ایرانیان کرد!

پیشنهاد ویژه:  حمله افتخار آمیز به صفحه ترامپ
قبلی باز هم خشونت علیه دست فروشان این بار در تبریز
بعدی روش دیدن پسورد وای فای ذخیره شده در گوشی اندرویدی

پاسخی بگذارید