شاسی بلند آلفارومئو

شاسی بلند لوکس و اسپرت آلفارومئو

شاسی بلند لوکس و اسپرت آلفارومئو

آلفارومئو: شاسی بلند پرحاشیه آلفارومئو پس از انتشار تصاویر جاسوسی متعدد از آن، نهایتا چند روز پیش به طور رسمی در نمایشگاه لس آنجلس 2016 با نام کامل “Stelvio Quadrifoglio” رونمایی شد تا برای همیشه به تمامی شایعات پیرامون خود پایان داده باشد.

اول از همه برای بخش مولد قدرتی این خودرو پیشرانه‌ای 2.9 لیتری شش سیلندر قدرتمند با مهندسی فراری، برگرفته از سدان اسپرت آلفارومئو “جولیا” در نظر گرفته شده است و می‌تواند نیرویی معادل 505 اسب بخار و گشتاوری نزدیک به 600 نیوتن متر تولید کند که برای تبدیل آن به شتاب صفر تا صد 4.8 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 285 کیلومتر بر ساعتی، نیروی مورد نظر را از طریق جعبه دنده‌ای 8 سرعته اتوماتیک به هر دو محور جلو و عقب منتقل می‌کند.

 

چنانچه هم به فکر جیبتان هستید و نمی‌خواهید هزینه اضافه بابت قدرت بیشتر پرداخت کنید، آلفارومئو یک موتور 2 لیتری توربوشارژر را هم به گزینه‌های موجود در بخش مولد قدرتی اضافه کرده که هم می‌تواند نیرویی 280 اسب بخاری و گشتاوری حدودا 414 نیوتن متری تولید کند و هم می‌تواند مجوز ورود این شاسی بلند خوش سیمای آلفارومئو به بازار داخلی کشورمان باشد که در صورت ورود با اقبال بسیار خوبی مواجه خواهد شد.

 

برای طراحی و توسعه این شاسی بلند اسپرت هم آلفارومئو از طراحی چهره سدان اسپرت جولیا، اما در یک ابعاد بزرگ‌تر الگوبرداری کرده است که در این رابطه می‌توان جلوپنجره مشبک رادیاتور، چراغ‌های پیشانی تمام LED، مجراهای ورود هوای قالب گیری شده بر روی سپر و … را مشاهده کرد که پیش‌تر بر روی آلفارومئو “جولیا” شاهد آنان بوده‌ایم.
در آخر هم کمپانی خودروسازی آلفارومئو اعلام کرد که شاسی بلند “Stelvio Quadrifoglio” را با قیمت تقریبی 65 هزار دلاری برای قدرتمندترین مدل خود، از ماه آینده میلادی روانه بازار ایالات متحده آمریکا خواهد کرد.

پیشنهاد ویژه:  کشف شواهد جدید از وجود آب در قمر مشتری

تصاویر این شاسی بلند لوکس و اسپرت:

شاسی بلند آلفارومئو

شاسی بلند آلفارومئو

شاسی بلند آلفارومئو

شاسی بلند آلفارومئو

شاسی بلند آلفارومئو

منبع:پرشین خودرو
قبلی داستان / درس آموزگار به شاگردانش!
بعدی لمس کردن انگشتان چطور باعث سلامتی می شود؟

پاسخی بگذارید