رئیس جمهور در یادمان شهدای شلمچه حضور پیدا نکرد

رئیس جمهور در یادمان شهدای شلمچه حضور پیدا نکرد

[su_heading]گلایه مردم از اقدام عجیب روحانی[/su_heading]

[su_note note_color=”#e6ecff”]حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور امروز برای افتتاح چند پروژه عمرانی راهی استان خوزستان شد.[/su_note]

افتتاح طرح آب‌رسانی به شهر اهواز و همین‌طور سامانه کنترل ترافیک راه‌آهن جنوب غرب دو پروژه مهمی بود که در جریان این سفر به بهره برداری رسید.

پیش از این اعلام شده بود که به‌دلیل حضور رئیس جمهور در پایانه مرزی شلمچه، وی برای ادای احترام و حضور و سخنرانی در جمع زائران راهیان نور در یادمان شهدای شلمچه حضور خواهد یافت.

طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و اطلاع رسانی به کاروان‌های راهیان نور و مردم منطقه از ساعات ابتدایی امروز گروهی از مردم در یادمان شهدای شلمچه منتظر ورود و سخنرانی رئیس جمهور بودند.

اما به‌خلاف وعده و هماهنگی‌های قبلی، در اقدامی عجیب و خارج از عرف، رئیس جمهور در یادمان شهدای شلمچه که نماد یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس و در فاصله‌ای کمتر از 400متری پایانه مرزی است، حضور پیدا نکرد.

بیش از هزار نفر از مردم، از ظهر امروز تا نماز مغرب و عشا در یادمان شهدای شلمچه منتظر حضور رئیس جمهور نظام مقدس اسلامی بودند تا در محل شهادت بهترین فرزندان این ملت سخنرانی کند.

بی‌توجهی و این اقدام خارج از عرف، موجب دلخوری شدید مردم شد و برخی از حاضران این اقدام را بی‌توجهی به جایگاه شهدا لقب داده و از این نحو مواجهه با ساحت شهدای شلمچه و مردمی که برای استقبال حضور یافته بودند، شدیداً گلایه کردند.

[su_button target=”blank” style=”flat” background=”#ffffff” color=”#000000″ icon=”icon: external-link” icon_color=”#3333ff” desc=”منبع:تسنیم”][/su_button]

[su_divider text=”پایان مطلب👆برو بالا”]

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *