بزرگداشت آیت الله شاهرخی برگزار شد

 

خبرگزاری ایسنا: مراسم بزرگداشت آیت‌الله سیدمحمدنقی شاهرخی – نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری – با حضور علما، روحانیان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام (ره) دفتر رهبر معظم انقلاب در قم برگزار شد.در این مراسم، حضرات آیات حسین نوری همدانی، سیدموسی شبیری زنجانی، سیدمحمدعلی علوی گرگانی و نمایندگان بیوت و دفاتر مراجع تقلید و علما حضور داشتند.

همچنین آیات محسن فقیهی، سیدمحمد سعیدی، محمدجواد فاضل لنکرانی، علیرضا اعرافی، سیداحمد خاتمی، سیدمحسن خرازی، سید محمدجواد علوی بروجردی، سیدمحمد غروی، حجج اسلام والمسلمین ملکا، احمد مبلغی، فرخ فال، طاهری خرم آبادی و جعی از اعضای جامعه مدرسین و علما، از دیگر حاضران بودند.

یکی از استادان حوزه و دانشگاه در این آیین به سخنرانی پرداخت و با تجلیل از شخصیت مرحوم آیت‌الله شاهرخی گفت: ایشان از شخصیت‌های با سابقه، خدوم و انقلابی بود که دعوت حضرت امام راحل را برای قیام علیه طاغوت اجابت کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا رزاقی افزود: آیت‌الله شاهرخی برای مبارزه به زندان افتاد و سختی‌هایی را برای پیروزی انقلاب تحمل کرد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم در خدمت مردم لرستان و ایران اسلامی بود.

وی ادامه داد: ایشان از بزرگانی همچون آیت‌الله محقق داماد، آیت‌الله گلپایگانی، بروجردی، حضرت امام و علامه طباطبایی بهره‌ها بردند و خدمات فراوانی به امت اسلامی داشتند.

 

پیشنهاد ویژه:  حقیقت پور: برجام رسما نقض شد
قبلی محدودیت ترافیکی تعطیلات آخر هفته جاده‌ها
بعدی عارف:دست‌هایی در کار است که فراکسیون امید را وارد مسائل حاشیه‌ای کند

پاسخی بگذارید