اعلام اسامی 11 تن از شهدای انفجار حله

اعلام اسامی 11 تن از شهدای انفجار حله

معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت در عراق اعلام کرد: به احتمال زیاد 71 تن از ایرانی‌ها جزو شهدای این حادثه باشند. رئیس اورژانس کشور هم با اعلام اسامی شماری از شهدا، گفت: تاکنون 30 شهید ایرانی شناسایی شده اند.

کمالی افزود: شناسایی شهدا به سختی ادامه دارد چرا که وضعیت اجساد وخیم است و شناسایی به سختی صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: تاکنون مجروح ایرانی پیدا نکرده‌ایم اما شناسایی‌ها همچنان ادامه دارد. در بین زائرانی که به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند 9 افغانی تبعه ایران شناسایی شده که علاوه بر این یک نفر افغانی دیگر در ICU است و نفر یازدهم نیز که احتمال می‌دهیم جزو مجروحان باشد هنوز پیدا نشده است.
در همین حال، رئیس مرکز اوژانس کشور با بیان اینکه تلاش برای شناسایی مجروحان و اجساد شهدای ایرانی حادثه حله ادامه دارد، گفت: اسامی ۱۱ زائر افغانستانی مقیم ایران که در این حادثه مجروح شده‌اند مشخص شد.
پیرحسین کولیوند در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام، با اشاره به وقوع حادثه تروریستی در حله عراق، اظهار داشت: تلاش ما شناسایی کامل تمامی مجروحان ایرانی این حادثه تروریستی است.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های پزشکی و درمانی نیروهای ما در عراق همچنان برای خدمت به مجروحان ادامه دارد، افزود: تاکنون 30 زائر ایرانی در این حادثه شناسایی شده‌اند.
رئیس مرکز اورژانس کشور با بیان اینکه 24 نفر از این زائران را افغانستانی های مقیم ایران تشکیل داده اند، عنوان کرد: شش نفر از زائران نیز ایرانی هستند.
وی گفت: تاکنون شهادت 24 زائر ایرانی در این حادثه تروریستی تایید شده است.
اسامی 11 زائر مجروح افغان مقیم ایران بدین شرح است:
1.فاطمه نوروزی
2.سکینه نعمانی
3.حسن نعمانی
4.رمضان هاشمی
5.نوروز نعمانی
6.محمد طاهری
7.یدالله فجری
8.علی ترابی
9.فاطمه نعمانی
10.زهرا حسینی
11.یوسف نشقی

پیشنهاد ویژه:  کشف نخستین انیمیشن جهان در سیستان
قبلی چرا بهداشت فردی به بالا بردن شور جنسی کمک می‌کند
بعدی جایز بودن شکستن نماز برای پاسخ به تلفن همراه

پاسخی بگذارید