ارائه خدمات به 27 هزار زائر پیاده حرم رضوی

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به خدمات رسانی هلال احمر به زائران پیاده امام رضا(ع) در طرح همسفران خورشید، گفت: ۲۷ هزار و ۸۹۷ تن از هموطنان از خدمات امدادی در این طرح استفاده کرده‌اند.

 مرتضی سلیمی با اشاره به خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع)، افزود: شعب فعال جمعیت هلال احمر در این طرح سرخس، فریمان، کلات، مشهد و نیشابور است.

وی گفت: ۲۵ پایگاه ثابت امداد و نجات بین شهری، ۸ پایگاه موقت امداد و نجات بین شهری، ۱۶ گروه سیار، ۳۸۹ نیروی عملیاتی و ۲۳ دستگاه چادر امدادی در طر بزرگ همسفران خورشید فعال است.

رئیس سازمان امداد و نجات ادامه داد: بر این اساس ۲۷ هزار و ۸۹۷ تن از هموطنان از خدمات امدادی طرح بهره بردند و ۵۰ بسته بروشور آموزشی میان زائران پیاده توزیع شده است.

وی با اشاره به توزیع ۶۰ تخته پتو و ۱۷۲ تخته موکت میان مسئولان ایستگاه های اسکان زائران در ۶ سورتی پرواز، عنوان کرد:  در این زمینه ۶۱ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس؛ ۱۷ خودروی نجات، ۳۴ خودروی کمک دارسبک، ۱۷ خودروی کمک‌دار سنگین، ۲ دستگاه خودروی ارتباطات و ۷ دستگاه خودروی جابجایی نیرو و  ۲ فروند بالگرد امدادی در این طرح بکار گرفته شده است.

قبلی دیگو کاستا به خوبی دروگباست
بعدی جمالی:باید به تمدید تحریم ها واکنش نشان دهیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *